HABER

Burnout 3’ün Crash Modu Yeni Bir Oyuna Geçti

Son derece bağımlılık yaratan mini oyunu alıp tam teşekküllü bir oyuna dönüştürdüler.

Burnout 3: Takedown’u hatırlıyor musunuz? Hani Crash Modu da vardı. Bu, Criterion’un kurucuları tarafından kurulan bir şirket olan Three Fields Entertainment’ın çıkaracağı yeni bir oyuna ilham kaynağı oldu. Oyunun ismi de Danger Zone.
Danger Zone’un asıl amacı, mümkün olan en büyük araba kazasını yapmaktır. Daha büyük kazalar, daha büyük ödüller demektir. Bu, Burnout 3’ün Crash Modu gibi ama daha da fazla seçeneğe sahip. Yeterince kargaşaya neden olan, aracınızı talep üzerine patlayabilen bir bombaya dönüştüren SmashBreaker kazandırıyor.

Three Fields’ın kurucusu ve CEO’su Fiona Sperry,  basın açıklamasıyla  ” Gerçekten tutkulu bir oyun yaratarak köklerimize geri döneceğiz. Danger Zone, 2004’teki Burnout 3’ün Crash Modu yapan şeyleri çok popüler kılacak ve onu tamamen yeni, çarpıcı bir tarzı olan araba oyunu haline getiriyor. Aynı hayranlara, tamamen yeni ve son derece çekici bir şekilde deneyim sunacak.” dedi.

Danger Zone, çevrimiçi rekabet edebilmeniz için leaderboard’lara bağlı olarak yirmi adet tek kişilik görevle geliyor. Burnout’u özlerseniz, özellikle de Crash Modunun bir hayranıysanız, Danger Zone bu özleminizi giderebilir.

Danger Zone, Mayıs 2017’de PlayStation 4’te, Xbox One’da ve PC’de piyasaya çıkacak.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı