HABER

Bugün, İki Ücretsiz Oyunu Oynamanız için Son Şansınız

Yeni ücretsiz oyunlar, yarından itibaren kataloğa eklenecek.

Artık nisan ayının ortasındayız ve bu da iki bedava oyunun normal fiyatına döneceği anlamına geliyor. Artık iki oyunu ücretsiz olarak oynayabilmeniz mümkün olmayacak. O yüzden, bugün akşama kadar acele etmeniz gerekecek.

Xbox One’da mart ayından beri Games with Gold kampanyası kapsamında olan Superhot, yarından itibaren normal fiyatında satılacak. Bu oyunda siz hareket ettiğiniz de zaman da akmaya başlar. Eşsiz ve kendine özgü stiliyle dikkat çeken Superhot, bir FPS oyunudur. Minimalist görseli, oyunun akışkanlığına ve dövüşün sinematik güzelliğine odaklanmanızı sağlar. Bu oyunu daha önce denemediyseniz bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Xbox 360 sahipleri de, Cars 2 oyununu bugün son kez ücretsiz olarak oynayabilecekler. Hatırlatmak gerekirse, Xbox 360 oyunlarını Geriye Dönük Uyumluluk özelliği sayesinde Xbox One konsolunuzda da oynayabilirsiniz.

Yarından itibaren iki yeni ücretsiz oyun Games with Gold kataloğunda yer alacak.

16 Nisan’dan itibaren Xbox One’da Assassin’s Creed Syndicate 15 Mayıs’a kadar, Xbox 360’ta ise Dead Space 2, 30 Nisan’a kadar, The Witness ise tüm nisan ayı boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk sayesinde Dead Space 2’yi Xbox One konsolunuzda oynayabilirsiniz.

Eğer uygun fiyatlardan oyunlar satın almak isterseniz, şimdi Deals with Gold indirim kampanyasındaki oyunlara buradan bakabilirsiniz.

Nisan 2018 Games with Gold ücretsiz oyunları;

Xbox One

  • The Witness (1 – 30 Nisan)
  • Assassin’s Creed Syndicate (16 Nisan – 15 Mayıs)

Xbox 360 (Xbox One konsolunda da oynanabilir)

  • Cars 2 (1 – 15 Nisan)
  • Dead Space 2 (16 – 30 Nisan)
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı