HABER

Bu Haftasonu Dört Oyunu Ücretsiz Oynayabilirsiniz

Bu haftasonu Call of Duty: WWII, For Honor, XCOM 2 ve Offworld Trading Company oyunlarını bedava olarak deneyebilirsiniz.

Eğer aşağıda listelenen oyunları satın almakta kararsızlık yaşıyorsanız, şimdi tüm haftasonu boyunca bunları deneyebilirsiniz. Üstelik oyunu beğenirseniz indirimden dolayı biraz daha ucuza satın alabilirsiniz. İşte bu haftasonu tek kuruş harcamadan oynayabileceğiniz oyunlar;

Call of Duty: WWII  (PC)

Serinin en son çıkan savaş oyunu CoD: WWII, tüm haftasonu boyunca bedava oldu. Eğer oyunu satın almak isterseniz % 35 indirimle 209 TL yerine 135,85 TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Oyuncular, bu haftasonu Call of Duty: WWIIde ücretsiz çok oyunculu modu deneyebilecekler.

For Honor  (PC, PS4, Xbox One)

Şimdi çok oyunculu Ortaçağ yakın dövüş oyununu her platformda deneyebilirsiniz. Ne yazık ki PS4 tarafında indirim yok ancak PC ve Xbox One oyuncuları indirimli fiyatından yararlanabilirler.

PC’de Standart sürümü % 75 indirimle 209 TL yerine 52,25 TL. Ayrıca diğer sürümleri de indirimde. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Xbox One‘da fiyatı 269,25 TL’den 67,31 TL’ye düştü. Deluxe ve Gold sürümlerinde de indirimler mevcut. 

XCOM 2  (PC)

Sıra tabanlı strateji oyunu seviyorsanız XCOM 2‘yi deneyebilirsiniz. 10 Mayıs’a kadar sürecek indirimden yararlanarak uygun fiyata satın alabilirsiniz. Şimdi % 67 indirimle fiyatı 219 TL’den 72,27 TL’ye düştü.

Offworld Trading Company (PC)

Çok oyunculu strateji oyunu Offworld Trading Company‘i Steam’de ücretsiz oynayabilirsiniz. 7 Mayıs’a kadar süren indirim kampanyasından yararlanıp 31 TL yerine 15,50 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. DLC paketlerini içeren Offworld Trading Company Gold paketini de % 64 indirimle (131,90 TL) 47,70 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Haftasonu Dört Oyunu Ücretsiz Oynayabilirsiniz
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı