Haberler

Bu Hafta Sonu Fortnite’ta Kostüm İndirimi Var

Kostüm seti, %15 indirime girdi.

Kara Cuma (Black Friday) indirimleri, dünyanın her yerinde devam ediyor. Herkes Nintendo Eshop, Xbox, PlayStation ve Steam gibi oyun mağazalarında uygulanan indirimlerle istedikleri oyunları, konsolları ve oyun+konsol paketlerini uygun fiyatlarla satın alıyor. Popüler Battle Royale oyunu Fortnite’ın oyun içi mağazasında da indirim başladı.

Geliştirici Epic Games, oyun içi kozmetik öğelerine %15 indirim yaptı. Kostüm, arka süsü, planörler ve kazmaların fiyatları artık daha az. Şimdi Maymun Kral paketi, 4,800 V-Bucks’tan 4,080 V-Bucks’a düştü.

Fortnite mağazasında sunulan içerikler bir süre sonra yenileniyor. Bu, Maymun Kral paketinden sonra yeni bir paketin indirime gireceği anlamına geliyor. Fortnite karakteriniz için bir kostüm düşünüyorsanız, bu ücretle Maymun Kral kostümünü alabilirsiniz. Bu kostüm setinden sonra yeni bir paketin indirime gireceğini unutmayın.

Yeni kozmetik ürünleri almak istiyorsanız, haftalık zorlukları tamamlamalısınız. Şu an  Sezon 6, 9. haftadayız. Tüm ürünleri almanız için sadece bir hafta kaldı.

Diğer Black Friday indirimlerinin haberleri sitemizde mevcut. PlayStation 4 için almanızı önerdiğimiz oyun listesine göz atmayı unutmayın. Ayrıca şimdi Xbox One ve Steam indirimleri de mevcut.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top