HABER

Star Wars: Battlefront II Hakkında Yeni Ayrıntılar Ortaya Çıktı

Oynanış mekaniği ve senaryosu hakkında yeni bilgiler var.

Geçen haftasonu Star Wars: Battlefront II hakkında bazı şeyler yayılmıştı. Oyun senaryosunu ve çok oyunculu özelliğini öğrenmiştik. Bu bilgilere rağmen oyun hakkında hala bilmediğimiz birçok şey var.

DICE, kapalı kapılar ardından Battlefront II hakkında daha ayrıntılı bilgiler paylaştı. Oyun direktörü Mark Thompson, oyunun senaryosunun yıllardır oyuncuların kafasında yer alan sorulara cevap vereceğini belirtti. Emperor öldükten sonra Empire’a neler oldu? İkinci Ölüm Yıldızı’ndan Starkiller Tabanına nasıl geldik? Battlefront II’yi oynayan oyuncular bunları öğrenebilecek.

Buna ek olarak, aktris Janina Gavankar oyunun senaryosunda yer alan Iden Versio rolü hakkında görüşünü paylaştı. ” Iden, çocukluğundan beri lider olmak için eğitildi. Doğal kabiliyeti vardı. Babası Empire’da üst düzey bir subaydı. Kendine bakacak birileri vardı. Inferno Squad’ı seyretmek, denemelerinden ve sıkıntılarından geçerken iyi olduğuna inandığınız şeyleri yapmaya çalışırken izlemek, yaşamak istediğiniz bir tecrübedir. ”

DICE, oyun mekaniğine geçerek silahın toparlanma sistemini yeniliyor. Belirli bir detay verilmedi ancak daha geleneksel bir yeniden yükleme sistemine geçebildiklerini de belirtti. Ayrıca DICE, Battlefield 1’deki yakın dövüş sistemini Battlefront 2 için de kullanacak. Karakterler, kürek ya da ölümcül bir bıçak kullanmazken vibroblade gibi öğeleri kullanabilecek. Savaşta yeni araçlar ve droidler de konuşlandırılacak.

Star Wars: Battlefront II, 17 Kasım 2017’de Xbox One, PS4 ve PC için piyasaya sürülecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı