Haberler

Bloodstained: Ritual of the Night için Yeni Bir Fragman ve Çıkış Tarihi Açıklaması Yapıldı

Castlevania benzeri Bloodstained: Ritual of the Night, Yaz 2019’da çıkışını gerçekleştirecek.

Daha önce Vita sürümünün iptaliyle beraber çıkış tarihi 2019’a ertelenen ve yakın zamanda da Mac ile Linux sürümlerinin de iptalini duyduğumuz ve hatta, Wii U için de iptal haberini duyduğumuz Bloodstained: Ritual of the Night ile ilgili Nintendo Direct sırasında bir sunum yapıldı ve oyunun Miriam karakterinin şeytanlara karşı savaşı ve karakter özelleştirme özellikleriyle ilgili bir fragman yayınlandı. Ve, oyunun 2019’un yazında Nintendo Switch piyasaya sürüleceği açıklandı. Tabii ki, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için de bu yaz piyasadaki yerini alacak.

Bloodstained: Ritual of the Night, Castlevania: Symphony of the Night ve Metroidvania oyunlarının ruhsal bir benzeri olarak, Castlevania yapımcısı Koji Ugarashi tarafından yönetilmektedir. Ve, 2015 yılında Kickstarter üzerinden fonlama hedefine ulaşmıştır. Yani, oyunun yapımı için ihtiyaç duyulan sermaye toplanmış ve yaklaşık 4 senedir bu oyun üzerinde çalışılmakta.

Diğer yandan, bu fona katılan ve oyunun çıkması için oldukça heyecanlı olan bazı oyuncular için Bloodstained: Curse of the Moon isimli küçük bir oyun sunuldu. Bu oyun, Bloodstained: Ritual of the Night’ın prequel’i yani önceki oyunu gibi hizmet etti. Castlevania: Curse of the Moon’a PC, Xbox One ve PlayStation 4‘ten erişebilirsiniz.

Bloodstained: Ritual of the Night için Yeni Bir Fragman ve Çıkış Tarihi Açıklaması Yapıldı
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top