Haberler

Blizzard, Tüm Oyunlarının Mobil Başlıkları Üzerinde Çalışıyor

World of Warcraft’ın mobilini bekleyebilir miyiz? Belki de…

Diablo efsanesinin bir parçası olarak Diablo Immortal’ın mobil için geleceğini öğrendikten sonra Blizzard’ın yönetici yapımcısı Allen Adham, daha fazla oyunu mobil için geliştirmeye başladıklarını açıkladı.

Adham, BlizzCon 2018 basın toplantısı sırasında, “Blizzard’ın mobil oyunlara yaklaşımı açısından, son birkaç yıl içinde çoğumuz, bilgisayalardan daha çok mobil cihazlarda saatlerce oyun oynamaya başladık. Ve, şu anda en iyi geliştiricilerimizin çoğu, tüm oyunlarımızın mobil başlıkları için çalışıyorlar. Bazı oyunlarımız -Diablo Immortal gibi- dışarıdaki ortak stüdyolarımızla birlikte, birçoğu da bizim geliştiricilerimiz tarafından şu anda mobil için geliştiriliyor. Ve, bunlarla ilgili bilgileri gelecekte sizlerle paylaşacağız.” açıklamasını yaptı.

Diablo Immortal’ın, Diablo II’nin devamı ve Diablo III’ün öncesini konu alıyor. Bu durumda, mobil için geliştirilen diğer önemli Blizzard oyunlarının yine Diablo Immortal da olduğu gibi farklı konularla seriye kazandırılacağını göz önüne alabiliriz.

Blizzard’ın gelecekteki mobil oyunlarıyla ilgili detayları yine sizlerle paylaşacağız. Bu yüzden, takipte kalın!

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top