HABER

Black Panther’in Blu-ray/DVD Yayın Tarihi Açıklandı

8 Mayıs’ta dizi ve film sitelerinde yayınlanmaya başlayacak.

Bundan iki ay önce vizyona giren Black Panther, şimdi Blu-ray ve DVD’ye gelecek. Marvel’ın aksiyon filmi 8 Mayıs’ta Netflix gibi dizi ve film sitelerinde, 15 Mayıs’ta Blu-ray ve DVD sürümü olarak çıkacak.

Blu-ray ve DVD versiyonlarından sonra perakendeci özel sürümleri mevcut olacak. Örnek olarak, Best Buy Steelbook versiyonları bulunurken, Target’ta yönetmen Ryan Coogler’dan gelen bir ”filmmaker edition” versiyonu bulunuyor. Walmart’ta da alışveriş kartları ile gelen bir baskısı var. Tüm sürümleri Black Panther’in web sitesinde görebilirsiniz. ,

Marvel, Black Panther’in home video versiyonunun içeriğini henüz tam olarak açıklamamasına rağmen, diğer şeylerin yanı sıra silinmiş sahneler ve komik çekim hataları gibi bonus özellikler içermesi bekleniyor. Editör Michael Shawver’ın geçen ay TheWrap’e anlattığı sahne, Blu-ray ve DVD sürümünde yayınlanacak.

Black Panther, geçtiğimiz günlerde tüm zamanların gişe rekoruna imza attı. 1 milyar 299.9 milyon dolar gişe hasılatına ulaşarak, en iyi gişe yapan filmler listesinde ilk 10’a girmeyi başardı.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı