Haberler

Black Ops 4’ün Ücretsiz Güncellemesi Operation Absolute Zero Bugün PS4’e Geliyor

Call of Duty tarihinde ilk defa bir hikaye modu barındırmayan fakat, ilk defa da bir Battle Royale modu barındıran Call of Duty: Black Ops 4 için bugün ücretsiz bir içerik güncellemesi yayınlanacak.

Yayınlanacak olan güncelleme, oynanabilir yeni bir karakter olan Zero’yu, günlük Zombi modu misyonları, Black Market içeriği yenilemesi ve birkaç yeni içerikle birlikte birtakım içerik barındıran Operation Absolute Zero olacak. Absolute Zero, ilk olarak PlayStation 4’e gelecek ve yaklaşık bir hafta sonra da PC ve Xbox One için yayınlanacak.

Güncelleme, Battle Royale modu olan Blackout’un haritasına, Treyarch’ın Call of Duty: Black Ops 2’nin klasik haritasından esinlenildiğini belirttiği Hijacked adında yeni bir bölge/konum ekleyecek. Ve, ARAV isminde yeni bir zırhlı araç ekleyecek.

Diğer yandan güncelleme, Zombi moduna oyuncuların XP ve Nebulium Plasma kazanmak için tamamlayabilecekleri yeni günlük misyonlar ekleyecek. Ve, Black Market’i yenileyecek. Güncelleme, Black Market’i daha basit ve daha ödüllendirici olarak sunacak ve topluluk tarafından sıkça talep edilen yeni içerik türlerini barındıracak.

Son olarak güncelleme, oyuna yepyeni bir Taarruz Tüfeği ve Contraband’a hızlı atış yapabilen Hafif Makineli Tüfek ekleyecek.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top