Haberler

Black Ops 4 Blackout’un Yeni Haritası Alcatraz PC ve Xbox One’da Açıldı

San Francisco hapishanesine iniyoruz.

Call of Duty: Black Ops 4’ün battle royale modu Blackout için yeni harita eklendi. Alcatraz isimli harita bu ayın başında PS4’te açılmıştı. Şimdi ise PC ve Xbox One oyuncuları için açıldı.

San Francisco’daki kapalı hapishanenin Black Ops 4’teki versiyonu olan Alcatraz, binalar ve gözetleme kuleleri arasında içerisinde hücreler ve dar koridorlarla dolu bir çeyrek haritadır ve standart haritadan küçüktür. Haritaya inme şekli biraz daha değişiktir ve hapishanede zombilerle karşılaşacaksınız.

Apex Legends’da olduğu gibi Alcatraz’da yeniden doğabilirsiniz. Blackout modu, 30 Nisan’a kadar tüm platformlarda ücretsiz oldu. Normalde oynayabilmeniz için Black Ops 4’e sahip olmanız gerekiyor ama bu fırsat kapsamında gerekmiyor.

Black Ops 4 yakın zamanda yeni bir güncelleme aldı. PS4’e yeni Infected modu eklerken, silah dengesi ve birçok konuda değişiklikler yapıldı. 2019’da gelecek Call of Duty oyunundan henüz açıklama gelmedi. Söylentilere göre geliştirici Infinity Ward, Modern Warfare 4 üzerinde çalışıyor. Activision, genelde nisan veya mayısın sonunda yeni Call of Duty duyuruları yaptığı için biraz daha beklemek zorundayız. Kesin olan tek şey, Black Ops 4 ile terkedilen geleneksel hikayeye geri dönecek.

Black Ops 4 Blackout’un Yeni Haritası Alcatraz PC ve Xbox One’da Açıldı
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top