HABER

Bir Sea Of Thieves Oyuncusu En Yüksek Dereceye Ulaştı

Bir oyuncu ilk kez Legendary rütbesine erişti ancak bazı oyuncular, bu durumdan rahatsız oldu.

Sea Of Thieves oyunu denizlere açılmanız ve hazineleri yağmalamanız için birçok fırsat sunuyor. Bunun yanında saygın bir korsan olarak ün salmanız için yükselme imkânı da veriyor. Son zamanlarda bir oyuncu, Pirate Legend derecesine yükselerek bu seviyeye gelen ilk oyuncu oldu.

Yayıncı Prod1gyX, oyun çıktığından beri saatlerini harcayarak Gold Hoarders, Merchant Alliance ve Order of Souls gruplarında maksimum itibarı kazanarak Pirate Legend derecesine ulaşmayı başardı.

Bu durum, diğer oyuncular arasında karışıklığa sebep oldu. Örneğin, Twitter’da #NotMyPirateLegend hashtag’iyle oyuncunun bu dereceyi haksız yere edindiği tartışmaları başladı.

Pirate Legend derecesine ulaşanlar tüccarlar, NPC’ler, daha uzun ve daha güçlü iskeletlerle dolu olan Tavern of Legends adında yeni bir alanı açarlar. Bu alanda en yüksek dereceye ulaşanlara özel görevler yer alır. Ancak şu anda bu görevler normal görevlere benzemekte. Prod1gyX, bazı benzersiz ödüller aldı ancak Rare’in oyunu piyasaya sürmeden önce yaptığı teklifler, Legend derecesindeki oyuncular için daha çok mağazada olacak gibi görünüyor.

Rare’in ileriki zamanlar için Pirate Legend ödülleri ve oynanışla ilgili ufak tefek planları var. Stüdyo, oyuncu bildirimlerini dikkate aldıklarını ve bir dizi iyileştirme üzerinde çalıştıklarını söyledi. Stüdyo, şimdilik Sea Of Thieves’in çıkışından bu yana yer alan sorunlara ve performans iyileştirmelerine odaklanmış durumda.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı