HABER

Bir Call of Duty: WWII Oyuncusu Herhangi Bir Silahla Ateş Etmeden Maksimum Seviyeye Ulaştı

Yalnızca bıçak ve kürek gibi yakın dövüş ekipmanlarıyla son seviyeye ulaştı!

Call of Duty serisi, her zaman eşsiz bir başarıya imza atmak isteyen oyuncuları cezbetmiştir. Son zamanlarda ise bir oyuncu özellikle dikkat çekici bir şey yaparak dikkatleri üzerine çekti. Call of Duty: WWII’de herhangi bir silah kullanmadan maksimum seviyeye ulaştı.

YouTuber TheseKnivesOnly yalnızca bıçak ve kürek gibi silahlarına güvendi ve beklediğiniz üzere, uzun süren bu yolculukta 32.000’in üzerinde kişiyi öldürmeyi başararak, sadece Recon Aircraft ve Counter-Recon özelliklerini kullanarak son seviyeye ulaşmayı başardı.

TheseKnivesOnly, Call of Duty oyunlarında yakın dövüşü tercih etmeye başladığı ilk oyun Black Ops oldu. Kotaku’ya verdiği demeçte ise bir oyuncunun bir tomahawk kullanarak akrobatik bir şekilde düşmanlarını öldürdüğüne tanık olduktan sonra, yalnızca yakın dövüş silahları kullanmaya karşı ilgisi başladığını söyledi.

Görünüşe göre, Call of Duty: WWII’de bir mermi bile atmadan Master Prestige’e ulaşmaya başaran dünyadaki ilk kişi oldu ve oyunun geliştiricisi Sledgehammer Games bile onun bu başarısını kabul etti. Yukarıda bulunan videoda, silah kullanmadan avlandığı sahneleri izleyebilirsiniz.

Son olarak, bu yıl Call of Duty oyunu yapma sırası Treyarch’a geldiğini hepimiz biliyoruz ve söylentilere göre bu yılın oyunu Black Ops 4 olacak. Bu oyunla ilgili ortaya çıkan söylentilere göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı