Haberler

BioWare, Dragon Age Planlarını Çok Yakında Açıklayacak

Oyun Ödülleri’nde Dragon Age ile ilgili ayrıntılar gelebilir.

Aksiyon rol yapma oyunu Dragon Age: Inquisition, 2014’te PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarına çıkış yapmıştı. Başlık o yıldan sonra sessizliğe bürünmüştü. BioWare’den Casey Hudson, çok yakında şirketin planlarını açıklayacaklarını söyledi.

Hudson, ”Eğer blogları, beni veya Mark Darrah’ı takip ediyorsanız, Dragon Age için çalıştığımızı biliyorsunuzdur. Dragon Age, stüdyomuz için çok önemli bir başlıktır ve biz de bu mirasa devam etmek için çok heyecanlıyız. Çok yakında daha fazla detay paylaşacağız.” dedi.

Yıllık olarak düzenlenen Oyun Ödülleri, 7 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Bu ödül töreninde 10’dan fazla oyun duyurusu yapılacak ve buna bağlı olarak Dragon Age ile ilgili duyuru gelebilir. Son oyun Inquisition, 2014’te Oyun Ödülleri töreninde Yılın Oyunu ödülünü almıştı.

Mass Effect serisinden Andromeda, yeni nesil konsollara özel olarak çıkış yaptı ancak Dragon Age’ten henüz yeni nesil konsollara özel olarak yapılmış bir başlık yok. BioWare’in sonraki projesi Anthem, Şubat 2019’da çıkış yapacak. Bununla birlikte bir demo gelecek.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top