Haberler

Battlefield 5’in Battle Royale Modu “Firestorm” Yakında Geliyor, Yeni Fragmanı Yayınlandı

Battlefield hayranlarının büyük bir merak ve heyecan içerisinde beklediği Battlefield V’in Battle Royale modu Firestorm’un nihayet çıkış tarihi açıklandı.

Battlefield V’in Firestorm’u, oyunun üçüncü bölümü olan Trial by Fire’ın bir parçası olarak 25 Mart 2019’da çıkışını gerçekleştirecek ve ücretsiz olarak tüm Battlefield V oyuncularına sunulacak.

Buna ek olarak, Firestorm ile ilgili bir de fragman yayınlandı. Fragman, oyunun oynanışıyla ilgili bir görüntü barındırmıyor ancak, modun içeriğiyle ilgili birtakım ipuçları veriyor. Fragmanda, bir işaret fişeğiyle birlikte belirtilen bölgeye hava saldırısı düzenlenebildiği, bir kara aracının denizde de kullanılabildiğini, helikopter kullanılabildiğini ve tank kullanabilme özelliklerinin yer aldığını görüyoruz.

Diğer yandan, Firestorm’un oyunun asıl geliştiricisi DICE tarafından geliştirilmediğini ve Need for Speed serisinin geliştiricisi Criterion’ın geliştirdiğini belirtelim.

Son olarak, Firestorm’un 64 kişiye kadar destek vereceğini ve oyuncuların Solo (Tekil), Duo (Çift) ve Quad (Dörtlü) olarak mücadele edebileceğini belirtelim.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top