HABER

Assassin’s Creed Origins’in Ücretsiz DLC ve Season Pass’i Belli Oldu

Assassin’s Creed Origins’in eklenti paketleri dolu dolu gelecek.

Ubisoft, nihayet Assassin’s Creed Origins’in çıkış sonrası içeriğini ve planlarını açıkladı. Oyun, bu ay çıkışını yaptıktan sonra iki büyük genişlemeye sahip olacak ve bazıları ücretsiz olacak.

The Hidden Ones ve The Curse of the Pharaohs adında iki ana DLC paketi bulunacak. İlk DLC, Ocak ayında ikincisi ise Mart ayında piyasaya çıkacak.

İki hikâye genişlemesi, Assassin’s Creed Origins’in sezon geçişi içerisinde yer alacak ve ABD’de 40 $’dan satılacak. Uluslararası fiyatı ise henüz belli olmadı. Ayrıca her birinde yeni kıyafetler ve silahlar içeren iki küçük eklenti, 500 oyun içi kredi ve özel bir silah bulunacak. Bu yazının altında bulunan listeden sezon geçişi içeriğini okuyabilirsiniz.

Origins’in Gold Edition ve Steelbook Edition sürümlerinde sezon geçişi bulunacak. Bunun için ekstra ücret ödemeniz gerekmeyecek. Sezon geçişinden ayrı olarak, Assassin’s Creed Origins’te bir Fotoğraf Modu, Eğitim Modu ve oyuncuların Gladyatör Arena’sında düşmanlarla savaşması için Horde (Kalabalık) Modu dahil olmak üzere birçok ücretsiz içerik bulunacak.

Ubisoft, yakın zamanda oyunun sistem gereksinimlerini açıklamıştı. O haberime buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Assassin’s Creed: Origins, 27 Ekim 2017 Cuma günü PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında satışa çıkacak.

Assassin’s Creed: Origins’in Sezon Geçişi DLC’si;

DLC 1: The Hidden Ones  –  Bu hikaye odaklı DLC paketi, Assassin’s Creed Origins olaylarından yıllar sonra oyuncuların yeni bir bölgede işgalci Roma kuvvetleriyle çatışmalarına ve Brotherhood büyümesine odaklanıyor. Bu genişleme, oyuncuların karakter ilerlemesini sürdürmelerine izin verecek ve seviyelerini genişletecek. DLC paketi, Ocak 2018’de piyasaya çıkacak.

DLC 2 – The Curse of the Pharaohs  –   Mısır mitolojisine odaklanan bu hikayeye dayalı genişlemede oyuncular ölümsüz firavunlara karşı savaşacak. Bu sırada yeni ve mistik alemi keşfedecekler. Oyuncular yolculukları sırasında Anubis savaşçıları ve akrep gibi ünlü Mısır hayvanlarıyla karşılaşacaklar. Oyuncular, bu hikaye genişlemesiyle ölmüş firavunları dirilten lanetin sebebini araştıracaklar. Bu paket, daha fazla seviye atlatacak ve yeni yetenekler açacak. Firavunların Laneti paketi, Mart 2018’de piyasaya çıkacak.

The Roman Centurion ve Horus Paketleri  –  Yeni kıyafet, silah, kalkan içeren iki özel eklenti paketidir. Kasım 2017’de piyasaya çıkacak.

500 Helix Kredi Paketi  –  Oyun çıktığında kullanılabilir.

Çok özel nadir silah  –  Calamity Blade isimli bıçak, oyun çıktığında kullanılabilir.

Assassin’s Creed Origins Ücretsiz DLC;

The Trials of the Gods: Oyuncular, özel etkinliklerde Epik boss’larla ve Mısır Tanrılarıyla savaşırken çeşitli ödüller alacaklar. Bu paket, oyunun çıkışından 15 gün sonra yayınlanacak.

The Nomad’s Bazaar: Oyuncular, günlük görevlerini tamamlarken bu serseri tüccardan gizemli ve egzotik ödüller kazanırlar. Oyun çıktığında kullanılabilir.

Fotoğraf Modu: Artık oyuncular Mısır’ın o gizemli ve egzotik manzarasını yakalayıp arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Bu fotoğraflar, insanların içindeki vahşi doğa fotoğrafçılığını harekete geçirebilir. Ayrıca diğer oyuncuların çektikleri fotoğrafları da oyun içinde bulabilirsiniz. Bu özellik, oyun çıktığında kullanılabilir.

Horde Modu: Bu modla oyuncular, Gladyatör Arena’sında düşmanlarla savaşacaklar. Skorlarını arkadaşlarıyla karşılaştırabilirler. 2018 yılının başında piyasaya sürülecek.

Keşif Turu: Bu yeni eğitim modu, Assassin’s Creed Origins dünyasını savaşsız bir yaşam müzesine dönüştürüyor. Tarihçiler ve Mısırlılar küratörlüğünde yapılacak olan rehberli turlar sayesinde Eski Mısır hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. 2018 yılının başında piyasaya sürülecek.

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı