Haberler

Assassin’s Creed 3: Remastered’ın Çıkış Tarihi Duyuruldu

2012’de PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U için çıkan Assassin’s Creed 3’ün Remastered sürümü duyuruldu ve çıkış tarihi de açıklandı. Tüm söylentilere rağmen Nintendo Switch’e gelmeyecek gibi görünüyor. Remastered, 29 Mart tarihinde PC, PS4 ve Xbox One’a 40 dolar fiyat etiketiyle çıkacak.

Koleksiyonda, Assassin’s Creed III’ün tam oyunu, tek oyunculu görevler Benedict Arnold, Hidden Secrets, bir zamanlar PS Vita özel oyunu olan Assassin’s Creed III: Liberation’ın bir remastered sürümü ve Tyranny of King Washington DLC serisi yer alacak. Koleksiyonda PC, PS4 Pro ve Xbox One X için 4K HDR yükseltmelerinin yanı sıra daha yüksek çözünürlüklü dokular, yeni bir grafik motoru ve diğer grafik iyileştirmelerini içerecek. Koleksiyonu bağımsız olarak satın alabileceksiniz. Ayrıca Assassin’s Creed Odyssey Season Pass sahibiyseniz, ücretsiz alabilirsiniz.

Çoğu perakendeci, Assassins Creed koleksiyonunun Nintendo Switch’e çıkacağını listelemişti ancak Ubisoft’un basın bülteni, sadece PC, PS4 ve Xbox One’a çıkış tarihini duyurdu. Yani bu Nintendo Switch’e çıkmayacağını gösteriyor.

Ubisoft, bu sene yeni bir Assassins Creed oyunu çıkarmayacak. En son çıkardığı Odyssey’i yeni içeriklerle desteklemeyi planlıyor. Yani 2019’da yeni Assassins oyunu beklemeyin. Şirket, yakın zamanda Odyssey’e getireceği New Game Plus modunu duyurdu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top