HABER

Artık Final Fantasy 15’in Multiplayer Modunu Tam Oyun Olmadan Oynayabileceksiniz

Comrades güncellemeyle bağımsız bir genişleme olarak gelecek.

Final Fantasy XV, geçen sene oyuncuları ve düşmanları bir araya getirmesine izin veren Comrades isimli çok oyunculu genişlemesini almıştı. Comrades bu yılın sonunda, boss’ları ve savaş zorlukları ekleyen bir güncellemeyle birlikte tam oyundan bağımsız bir sürüm haline gelecek.

Square Enix’in PAX East panelinde yaptığı duyuruya göre, oyuncuların çok oyunculu modu oynayabilmeleri için tam oyun satın almaları gerekmeyecek. Comrades, oyuncuların macera yaşamaları, düşmanları yenmeleri ve canavar avlamaları için bir ekip oluşturmasına izin verecek. Çok yakında yani bu yaz, boss’ların ve diğer mücadelelerin eklenmesiyle birlikte bir sürü yeni içerik gelecek.

Bağımsız Comrades genişlemesi için henüz bir fiyat yok. Şimdi Final Fantasy 15 için Comrades paketi, Xbox One’da 60,20 TL, PS4’te ise mevcut olan tüm season pass içeriğiyle birlikte EPISODE GLADIOLUS, EPISODE PROMPTO, COMRADES ve EPISODE IGNIS’in de dahil olduğu Final Fantasy XV Royal Edition paketi 149 TL’ye satılmakta.

 Square Enix, güncellemenin hangi günde yayınlanacağını henüz açıklamadı. Şirket, panelde Comrades duyurusuna ek olarak, Shadow of the Tomb Raider ile FFXV’in arasında çapraz işbirliği olacağını ve 2019 yılında çıkacak olan dört bölümün ayrıntılarını açıkladı.
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı