Haberler

Ark: Survival Evolved’un Extinction Genişlemesi PC’ye Geldi

Daha sonra konsollara gelecek.

Ark: Survival Evolved’un Extinction genişlemesi PC’ye çıktı. Genişleme, nesli tükenen insanlığın hikayesine devam ederken onları, Titanlar denilen dev dinozor yaratıklarıyla karşılaştırıyor. Genişleme, boss benzeri bu yaratıkları yenmenizi istiyor. Ayrıca teknolojiyi de kullanmanızı sağlıyor. Örnek vermek gerekirse Cryopodlar, yaratığı saklamanıza ve envanterde taşımanıza izin veriyor. Önceden var olan karakterlerinizi Extinction’a taşıyabilirsiniz ancak öğeleriniz ve evcilleştirdiğiniz yaratıklar geride kalacaktır. Ancak Extinction’a aldığınız her şeyi Ark’ın eski haritalarına geri getirebilirsiniz.

Geliştirici, genişlemenin ilk sunucularını Kuzey Amerika ve Avrupa’da kullanıma sunacaklarını, gerektiğinde daha fazla sunucuyu yayınlayacaklarını söylüyor. Sunucular, standart 70 oyuncuyu alabilecek. Extinction, tüm CrossARK kümelerine (TheHundred hariç), ayrıca Conquest ve Small Tribes sunucularına dahil edilecek.

Extinction, kısa problemler yaşadıktan sonra PC’ye çıktı. PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına 13 Kasım’da gelecek. Genişleme, Ark’ın Season Pass‘inde yer alıyor ancak ayrı olarak da satın alınabilir. Genişleme şu an Steam’de 32,00 TL fiyat etiketiyle satılmakta. Ayrıca ARK: Survival Evolved’u henüz denemediyseniz şu an ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. Kampanyanın bitmesine 3 gün kaldı.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top