Haberler

Aralık 2018 Amazon/Twitch Prime Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Amazon/ Twitch Prime aboneleri, bu ay bir grup PC oyununu ücretsiz olarak oynayabilecek.

Eğer Amazon/ Twitch Prime abonesiyseniz, her ay olduğu gibi bu ay bazı oyunları ek ücret ödemeden bedavaya alıp oynayabilirsiniz. Bu oyunlar kütüphanenizde ömür boyu kalmaya devam edecekler. Peki bu ay, hangi oyunları alacaksınız?

Aboneler, bu ay terminal tabanlı sürükleyici hackleme oyunu Hacknet: Complete Edition‘ı alacaklar. Poi, Smoke & Sacrifice ile birlikte Baseball Stars 2, Fatal Fury Special, Metal Slug 2, Pulstar ve Samurai Shodown II! oyunlarını içeren bir SNK Bundle‘ı alacaklar.

Twitch Prime için ücretsiz olarak sunulan oyunlar sadece Windows’ta Twitch masaüstü uygulamasında oynanabilir. Eğer Twitch’te Prime abonesi değilseniz, Amazon hesabınızı Twitch hesabınıza bağlayarak Prime aboneliğine geçiş yapabilirsiniz. Oyunları hesabınıza eklemek için Twitch’in sağ üstünde bulunan taç simgesine tıklayın. Açılan ”Free with Prime” menüsünde verilen oyunları görebilirsiniz ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu oyunlar, 31 Aralık‘a kadar ücretsiz olacak. Süre bitmeden önce kütüphanenize eklerseniz, Amazon Prime aboneliğinizi iptal etseniz bile oyunlara Twitch hesabınız üzerinden erişebilirsiniz.

Henüz Amazon Prime abonesi değilseniz 30 günlük denemeye katılabilirsiniz. Üyeliğinizi herhangi bir zamanda iptal edebilirsiniz. Twitch Prime’ın aylık ücreti 10.99 dolardır.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top