Dizi & Film

Aquaman 2’nin Çıkış Tarihi Duyuruldu

Aralık ayında vizyona giren Aquaman, 1.13 milyar dolarlık gişe hasılatıyla DC’nin şimdiye dek en başarılı filmi oldu. İkinci filmin 2022 yılında vizyona gireceği duyuruldu.

Aquaman 2, 16 Aralık 2022 tarihinde çıkacak. İlk film 21 Aralık’ta çıkmıştı. İlk filmin yazarı David Leslie Johnson-McGoldrick, ikinci film için geri dönüyor. Aquaman yönetmeni James Wan, ikinci filmin de yönetmenliğini yapacak. İlk filmde oynayan Jason Momoa’yı devam filminde de göreceğiz. Oyuncu kadrosunun tamamı ise henüz belli değil.

Aquaman, başarısız olan Justice League (2017) filminden bir yıl sonra geldi. İkinci filmin çıkmasına daha dört yıl var. Birçok DC filmi yolda. Shazam! nisan ayında gelirken, Joker’ın prequel filmi kasım ayında gelecek. Suicide Squad spin-off filmi Birds of Prey Şubat 2020’de, Wonder Woman 1984 Temmuz 2020’de vizyona girecek. Batman filmi ve James Gunn tarafından yazılan Suicide Squad rebootu 2021’de gelecek.

DC, şu sıralar The Trench adında Aquaman korku spin off filmi üzerinde çalışıyor. Bu film, Wan tarafından yönetilecek. Çıkış tarihi ise açıklanmadı.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top