Haberler

Apex Legends’ın Haritası 1 Yıl Önce Sızdırılmış

Ancak, kimse bunu umursamamış!

Battle Royale dünyasının yeni yıldızı Apex Legends, 4 Şubat’ta bir Twitch yayınında gerçekleştirilen lansman ile çıkışını gerçekleştirdiğinden bu yana, birçok oyuncu ve eleştirmen tarafından büyük bir övgüyle bahsedildi. Ve hatta, ilk haftasında 25 milyon oyuncuya ulaşma başarısını da elde ederek, Battle Royale dünyasının yeni kralı olmaya en büyük aday olduğunu gösterdi. Ancak, bu kadar övgü ve başarının ardında, oldukça enteresan bilgiler de gün yüzüne çıkmaya başladı.

Hiticonic isimli bir Reddit kullanıcısı, 20 Mart 2018 tarihinde, Titanfall’un subreddit‘inde Apex Legends’ın haritasını sızdırmış. Ancak, bu beklendiği gibi bir ilgi görmemiş. Hatta, bazı kullanıcılar: “Bir sonraki oyunda Battle Royale eklememeleri daha iyi” ve “Umarım bu gerçekleşmez” gibi yorumlar yaparak, paylaşanları bir hayli hayal kırıklığına uğratmış. Ancak, yine de Respawn Entertainment, oyununu çıkarmaktan vazgeçmemiş.

Aşağıdaki görselde, sızdırılan haritaya göz atabilirsiniz.

Bu enteresan bilginin ortaya çıkmasının ardından Reddit kullanıcıları, bu paylaşımı yapanın bir Respawn ya da Electronic Arts çalışanı olabileceği hakkında konuşmaya başlamışlar. Ve hatta, bu sızdırma haberini umursamadıkları için pişmanlık duyduklarını dile getiriyorlar.

Aşağıdan, şu anda Apex Legends’ın aktif olarak kullandığı haritaya göz atabilirsiniz.

Son olarak, Apex Legends’a PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Apex Legends’ın Haritası 1 Yıl Önce Sızdırılmış
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top