Haberler

Apex Legends’ın Efsanevi Kostümü ve Ganimetleri Twitch’te Ücretsiz

Twitch Prime üyeleri için yeni ücretsiz öğeler açıldı. Respawn’ın yeni battle royale oyunu Apex Legends’ı oynayanlardansanız ve Twitch Prime abonesiyseniz şimdi sınırlı süreli kampanyadan yararlanabilirsiniz. Oyunun yeni yamasının çıkmasıyla birlikte (yeni silahın gelmesinden sonra) Prime üyeleri yeni ganimet paketini şimdi alabilirler. Kampanya, 19 Şubat ile 18 Nisan arasında geçerli.

PC, PS4 ve Xbox One oyuncuları şimdi özel bir kostümü alabilirler. Bu özel kostümün sadece bir platformda kullanıldığını unutmayın. Alırken dikkatli olun.

Apex Legends Twitch Prime Pack, çeşitli kozmetik öğeler de içeriyor. Pathfinder için efsanevi bir Omega Point kostümü öne çıkıyor. Bunun yanında, silah skinleri ve jestler gibi rastgele kozmetik öğelerinin bulunduğu ürün yelpazesi içeren beş Apex Paketi bulunuyor.

Twitch Prime Pack’i alabilmeniz için Twitch hesabınızı EA hesabınızla bağlamanız gerekiyor. Sonra Twitch’in web sitesindeki taç şeklindeki Prime Loot ikonuna tıklamanız gerekiyor. Paketi PC, PS4 ve Xbox One’da kullanabilirsiniz. Yalnızca bağlı EA hesabınızla giriş yaptığınız ilk platformda kullanabileceğinizi unutmayın.

Twitch Prime üyeleri oyun içi özel kozmetik ve ganimet öğelerinin yanı sıra her ay ücretsiz oyunlar alabiliyor. Şubat ayının ücretsiz oyunlar listesi için buraya gidebilirsiniz. Square Enix yakın zamanda Final Fantasy XIV Starter Edition‘ı 3 Mayıs’a kadar ücretsiz sundu.

Sürpriz bir şekilde çıkan Apex Legends güçlü bir başlangıç yaptı. İlk haftasında 25 milyon oyuncuya ulaştı. Oyunu, rakibi Fortnite gibi ücretsiz indirebilirsiniz. Diğer battle royale türlerinden farklı olarak takım çalışması ağır basıyor. Benzersiz yeteneklere ve özelliklere sahip çeşitli karakterler yer alıyor.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top