Haberler

Apex Legends’ın 16.000 Oyuncusu Banlandı!

Respawn, oyuncuları mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor!

Titanfall’un geliştiricisi Respawn tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayıncılığı üstlenilen ücretsiz Battle Royale oyunu Apex Legends, ilk haftasında elde ettiği 25 milyondan fazla oyuncuyla adından sıkça bahsettirmesinin ardından, şimdi de hilecilere karşı olan tutumundan dolayı adından bahsettirmeye devam ediyor.

Respawn, Reddit üzerinden yaptığı paylaşımla, tam tamına 16 bin hile kullanan oyuncuyu oyundan uzaklaştırdığını açıkladı. Ayrıca, yapılan açıklamada, hile kullandığını düşündüğünüz oyuncuların, kanıt olsun veya olmasın mutlaka raporlanması gerektiği ve bu raporların sonucunda, raporlanan kişinin ciddi şekilde denetleneceği belirtildi.

Bir oyuncunun hile olduğunu düşünüyorsanız, buraya tıklayarak bu kişiyi raporlayabilirsiniz.

Son olarak Reddit’te, oyunda birtakım oyun-içi hataların (bug) yer aldığı ve Respawn’ın bunun farkında olduğu açıkça dile getirildi. Eğer sizlerde oyunda herhangi bir hatayla karşı karşıya kalırsanız, buraya tıklayarak bu durumu Respawn’a bildirebilirsiniz. Ayrıca, hata bildirimi yapacağınız sayfada diğer oyuncuların karşılaştığı hatalara da göz atabilirsiniz.

Apex Legends’a PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Apex Legends’ın 16.000 Oyuncusu Banlandı!
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top