Haberler

Apex Legends Sezon 1 Bugün Başlıyor

Electronic Arts’ın yeni battle royale oyunu Apex Legends için Sezon 1 – Wild Frontier, bugün Türkiye saati ile 20:00’de başlayacak. Sezon 1 ile beraber yeni Battle Pass oyunculara sunulacak.

950 Apex Coins’e satılan Battle Pass’i alan oyuncular, Lifelife Revolutionary, Wraith Survivor ve Mirage Outlaw kostümlerinin ücretsiz şekilde kilidini açabilecek, her seviye atladıklarında oyuncu kostümleri ve silah kaplamalarına, badge gibi ek bonuslara sahip olacaklar. Battle Pass, sezon boyunca satın alınabilir olacak. Eğer 2800 Apex Coins değerindeki Battle Pass Bundle’ı alırsanız, karakterinizi en baştan 25. seviyeye kadar çıkaracak. Mevcut seviyenizin ilerisinde, 25 seviyenin ödüllerini alabileceksiniz. Eğer seviyeniz 20 ise, 45. seviyeye kadar olan tüm ödülleri alacaksınız.

Battle Pass’i alan veya almayan tüm oyuncular, oyunu Sezon 1 boyunca oynayarak Wild Frontier karakter kostümünü, beş Apex paketini, 18 Wild Frontier Banner’ı ve daha yavaş şekilde Battle Pass ödüllerini alabilecek.

Battle Pass’te mevcut olan tüm ödüller şunlar; 1000 Apex coins (İsterseniz bunlar bir sonraki Battle Pass’e eklenebilir.), Apex’in ilk 3 aşamalı gelişen Legendary silah kaplaması (Havoc), Özel Epic PDW silah kaplaması, 1+ Legendary garantili Legendary Apex paketi, 1+ Epic garantili Epic Apex paketi, 5 adet standart Apex paketi, 3 Legend kostüm, 20 özel nadir silah kaplaması, 9 özel banner çerçevesi, 9 özel intro quip, 9 özel sezonsal stat tracker, özel rozetler, Battle Pass yükseltmeleri ve daha fazlası.

Oyuncu ve Battle Pass seviyeleri birbirinden bağımsızdır. Her Battle Pass’in seviyesi yeni sezonda sıfırlanır, ancak oyuncu seviyesi değişmez. Daha fazla detaya ulaşmak için buraya tıklayın.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top