Haberler

Apex Legends, Fortnite gibi Battle Pass’e Sahip Olacak

Titanfall 1 ve Titanfall 2’nin geliştiricisi Respawn, Apex Legends isimli yeni bir battle royale oyunu çıkardı. Yeni oyun da tıpkı Fortnite gibi Battle Pass‘e sahip olacak ve Epic’in oyunundaki gibi çalışacak.

Oyun çıkış yapmış olmasına rağmen Apex’in ilk Battle Pass’i mart ayına kadar çıkış yapmayacak. Her bir sezon, yaklaşık üç ayda bir çıkacak. İkinci sezon haziranda, üçüncüsü eylül ayında, dördüncü sezon da aralık ayında çıkacak. Bu sezonların başlangıç tarihleri kesin olarak belli değil.

Battle Pass satın aldığınızda Fortnite’ta olduğu gibi, sınırlı süreli kozmetik öğelerden oluşan bir koleksiyon alırsınız. Her bir Apex Battle Pass, oyunu oynarken kilidini açabileceğiniz yaklaşık 100 farklı ödül sunar. Her bir sezonda pass almaya gerek kalmadan açılabilen birkaç eşya bulunur. Ancak her şeyi kazanmak isterseniz bir tane satın almanız gerekecek. Her şeyin kilidini açtıktan sonra gelecek sezonlar için saklayabilirsiniz. Her Battle Pass, rastgele Apex Paketleri, özel sezonluk kozmetik ürünleri, silah çeşitleri, nadir Legend kostümleri içerir.

PC, PS4 ve Xbox One’da ücretsiz oynayabileceğiniz Apex Legends’ta önceki battle royale oyunlarının mekanikleri ve özellikleri de bulunur ancak kendi formülünü de içerir. Oyunda üçlü ekiplerle mücadele edersiniz. Ekibinizin her bir üyesi, havalı görünen sekiz eşsiz Legends’tan birini kontrol eder. Her Legend haritada dağılmış olan silah ve donanımları kullanabilir. Her birinin Overwatch’daki kahramanlar, Rainbow Six: Siege’deki operatörler gibi kendilerine özgü yetenekleri vardır.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top