HABER

Angry Birds 2 Filmi Daha Geniş Oyuncu Kadrosuyla Dönüyor

Uçamayan kuşlar ve sinsi domuzcuklar, devam filmiyle geri dönüyor.

Angry Birds’ün devam filmi artık bir oyuncu kadrosuyla geliyor. Sony’nin 20 Eylül 2019’da çıkaracağı film, yeni ve çok sayıda oyuncularla çekilecek. Bu tarihte çıkmasının sebebi ise, orijinal Angry Birds mobil oyununun 10. yıl dönümünü kutlaması.

Jason Sudeikis, Josh Gad, Bill Hader, Danny McBride ve Peter Dinklage, aynı rolleriyle karşımıza çıkacaklar. SNL komedyeni Leslie Jones, filmde baş düşman karakteri canlandıracak. Diğer yeni oyuncular arasında Rachel Bloom, Sterling K Brown, Eugenio Derbez, Zach Woods, Awkwafina, Lil Rel Howery, Brooklynn Prince ve Dave Cameron bulunuyor.

Devam filminin yönetmenliğini, daha önce Marvelous Misadventures of Flapjack ve Adventure Time’da katkıları olan Thurop Van Orman üstlenecek. Thurop’la beraber ortak yönetmenlik yapacak diğer isim John Rice olacak. John Rice,  daha önce Rick and Morty ve King of the Hill’in yanı sıra Angry Birds’ün yavrularını konu alan kısa filmleri yönetmişti.

İlk filmi, dünya çapında 350 milyon dolar gişe yapmıştı. Devam filmi, uçamayan kuşları ve yeşil domuzcukların bir sonraki planlarını konu alıyor. İlk filmi, ciddi bir başarı elde edememişti. Bu yüzden Metacritic’te toplam olarak 43 puan aldı.

Angry Birds 2 Filmi Daha Geniş Oyuncu Kadrosuyla Dönüyor
Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı