HABER

Amazon / Twitch Prime’ın Nisan Ücretsiz Oyunlarını Şimdi Oynayabilirsiniz

Amazon Prime üyeleri, artık Twitch’te beş ücretsiz oyuna erişebilir.

Amazon Prime ile Twitch kullanıcıları için beş oyun bu ay boyunca ücretsiz oldu. Geçen ay resmen başlayan Free Games With Prime programı artık her ay devam edecek.

Nisan ayının ücretsiz oyunları başında, düşmanlarla ve ganimetlerle karşılaşmak için zeminin derinliklerini sürekli kazdığınız fantastik platform oyunu SteamWorld Dig 2 geliyor. Bunun yanında bir macera oyunu olan Tales from the Borderlands: A Telltale Game Series, nostaljik RPG oyunu Kingsway, fütüristik Japon gizli-aksiyon oyunu Tokyo 42 ve son olarak DubWars bulunuyor.

Twitch Prime, Amazon Prime üyeleri için bir avantaj oluyor. Tek yapmanız gereken Amazon Prime hesabınızı Twitch hesabınıza bağlamak. Bunu yaptıktan sonra bu beş oyunu şu andan itibaren 30 Nisan’a kadar hiçbir ücret ödemeden indirip oynayabilirsiniz. Önemli bir detay da, Amazon Prime’ı iptal etseniz bile bu oyunlar sonsuza kadar sizde kalacak. Oyunlara ulaşmak için Twitch masaüstü uygulamasına ihtiyacınız var. Ücretsizleri bulmak için Twitch’teki arama çubuğunun yanında bulunan taç şeklindeki Prime Loot simgesine tıklamanız yeterli .

Önümüzdeki ayın ücretsiz oyunları henüz bilinmiyor ancak Tumblestone ve High Hell oyunları programın bir parçası olacak. Twitch Prime üyeleri, şu anda Epic’in popüler oyunu Fortnite: Battle Royale’in bazı ganimetlerini alabilirler.

Yorumlar
Yukarı