Haberler

355 Binden Fazla Apex Legends Hilecisi Banlandı

Respawn, hilecilere savaş açtı.

Sürpriz bir şekilde çıkan yeni battle royale oyunu Apex Legends, birçok oyuncuyu kendine çekti. Tabii bunların arasında hile kullananlar da mevcut. Respawn, yakın zamanda notlarını paylaştı ve PC tarafında Easy-Anti-Cheat’i kullanarak 355 binden fazla hileciyi banladığını açıkladı.

”Bu hizmet, hilecilerle mücadele etmemizde işe yarıyor ancak onlarla savaşırken çok dikkatli olmamız gerekiyor. Hile konusunu ciddiye alıyoruz ve tüm oyuncular için Apex Legends’ın durumuna derinlemesine özen gösteriyoruz.” dedi.

Respawn, hileye karşı mücadele edecek ekibi büyütüyor ve Easy-Anti-Cheat özelliğine geçmeyi planlıyor. Stüdyo, karakter seçimi ve sonrasında ortaya çıkan bağlantı hatası konusunda spam yapanların da farkında ve bu konu hakkında çözüm üretmeyi amaçlıyor.

Respawn, gelecek hafta AMD ile ortak çalışacak. İstikrar ve performansa değinecek. Gelecek hafta PC’ye getireceği yamada çökme sorunlarından bazılarını ele alacaklarını söyledi. Sorunların tamamını tespit etmek için çalışmaya devam edecek.

355 Binden Fazla Apex Legends Hilecisi Banlandı
Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top