Haberler

2019’da Çıkacak Tüm Xbox One Oyunları

Gears 5, Crackdown 3, Battletoads..

Bu sene Xbox One ve PC tarafına E3’te duyurulan yeni oyunlar geliyor. Uzun süredir çıkışı beklenen ve sürekli ertelenen Crackdown 3, sonunda şubat ayında PC ve Xbox One’a çıkış yapacak.

Zorluğuyla bilinen Cuphead ise bu sene yeni karakter ve içerikler barındıran The Delicious Last Course DLC’si alacak. Geçen sene E3’te duyurulan Gears 5 de, bu sene gelecek ve oynanabilir kadın karakterin hikayesine odaklanacak.

İşte bu sene PC ve Xbox One’a çıkacak tüm oyunlar;

  • Battletoads / Tam tarihi belli değil / PC, Xbox One

Spekülasyonların ardından Microsoft, E3 2018’de Battletoads’u duyurdu. El çizimiyle tasarlanan oyun, 2.5D grafiklere sahip olacak ve üç oyunculu co-op desteği sunacak. İlk oyun Battletoads Arcade, 1994’te çıkmıştı. Yirmi beş yılın ardından hayranlar, yeni oyuna kavuşacaklar.

  • Crackdown 3 / 15 Şubat 2019 / PC, Xbox One

2010’da çıkan Crackdown 2’nin üçüncü oyunu uzun süredir bekleniyordu. Son birkaç yılda birçok kez ertelenen oyun, sonunda bir çıkış tarihi aldı.

Crackdown 3, bir önceki oyunun olaylarından on yıl sonrasında geçiyor.

  • Cuphead: The Delicious Last Course / Tam tarihi belli değil / PC, Xbox One

Studio MDHR’ın geliştirdiği Cuphead, oyuna yeni içerikler ekleyecek olan bir DLC alacak. DLC, oynanabilir üçüncü karakter Ms. Chalice ile birlikte daha fazla boss, kilidini açabileceğiniz silahlar ve charmlar ekleyecek.

  • Gears 5 / Tam tarihi belli değil / PC, Xbox One

Serinin ismindeki ”of War” kısmını tamamen kaldıran Microsoft, E3 2018’de devam oyununu duyurdu. Oyuncular, serinin oynanabilir ilk kadın karakteri Kait Diaz’ın hikayesine tanık olacaklar.

  • Ori And The Will Of The Wisps / Tam tarihi belli değil / PC, Xbox One

2015’te gelen Ori and the Blind Forest’tan sonra Moon Studios, devam oyununu bu sene çıkaracak. İlk oyunun zorlayıcı hikayesine dayanan devam oyununda, yeni silahlar ve pek çok yeni içerik olacak.

  • Phoenix Point / Haziran 2019 / PC, Xbox One

Sıra tabanlı strateji oyunu Phoenix Point, Snapshot Games ve Julian Gollop tarafından geliştirildi. 2047 yılında uzaylılar, insanlığı yok etmek için Dünya’ya geliyor. Oyuncular, yalnız bir üs olan Phoenix Point’in emri ile oyuna başlayacak. İnsanlığın geri kalanını uzaylı tehdidinden kurtarmak için taktiksel ve stratejik zorluklarla mücadele edecekler.

Yeni duyurular geldikçe liste güncellenecek.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top