Haberler

2019’da Çıkacak Tüm PS4 Oyunları

Shenmue 3, Days Gone, God Eater 3.. Bu sene PS4’e gelecek oyunların listesi burada.

PlayStation 4 ömrünü bitirmeden önce birkaç yeni oyun daha alıyor. 2019’da Death Stranding, The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima gibi birinci parti oyunların da çıkması bekleniyor. Ancak henüz net çıkış tarihleri yok.

PS4’e özel olan Days Gone nisan ayında çıkış yapacak. Sony’nin E3’te duyurduğu Shenmue 3 de bu sene geliyor. Bununla birlikte Yakuza serisinin ekibi Judgement isimli yepyeni bir oyunla karşımıza çıkıyor.

İşte bu sene kesin olarak gelecek PS4 oyunları;

  • Days Gone / 26 Nisan 2019 / PS4

Hayatta kalma- aksiyon macera oyunu SIE Bend Studio tarafından geliştirildi. Sony Interactive Entertainment’ın yayınlayacağı oyun 26 Nisan’da çıkış yapacak. Vahşi post apokaliptik dünyada eski kanun kaçağı motorcu Deacon St. John’u yöneteceksiniz. John, Freaker’lar olarak bilinen canavarlar tarafından mahvedilen dünyayı keşfetmeye çıkıyor. Bu tehlikeli dünyada erzaklar ve kaynakların ötesinde bir sebep için mücadele edeceksiniz.

  • God Eater 3 / 8 Şubat 2019 / PC, PS4

MARVELOUS!, Bandai Namco Studios ve Shift’in ortaklaşa geliştirdiği God Eater 3’ü Bandai Namco Games yayınlayacak. 8 Şubat’ta çıkacak olan oyun, Capcom’un Monster Hunter World’ün uzun süredir devam eden rakibi. God Eater 3, öncelikle ev konsolları için tasarlanan bir oyun. Keşfedilmesi gereken geniş haritalar, daha fazla yaratık, daha fazla silah ve donanım içerecek.

  • Judgement / Tam tarihi belli değil / PS4

Yakuza serisinin arkasındaki ekip Sega’nın geliştirdiği Judgement’tan şu sıralar pek detay ve belli bir çıkış tarihi ne yazık ki yok. Oyuncular, Japonya’da bir dizi cinayeti soruşturmak için görevlendirilen eski bir avukatı oynayacaklar. Suçun işlendiği yerleri araştırıp gizemleri çözmeniz isteniyor. Yakuza serisinden tamamen farklı bir oyun karşımıza çıkacak.

  • Shenmue III / 27 Ağustos 2019 / PC, PS4

YS Net ve Neilo’nun geliştirdiği Shenmue 3, bu yaz PC ve PS4’te yerini alacak. 1987’de geçen oyun, dövüş ustası Ryo Hazuki’nin hikayesine geri dönüyor.

  • Spelunky 2 / Tam tarihi belli değil / PC, PS4

Bağımsız geliştirici Derek Yu, roguelike platform Spelunky’nin devam oyununu bu sene getiriyor. Spelunky 2’de yeni karakterlerle birlikte çok oyunculu desteği olacak.

Yeni oyun duyuruları yapıldıkça liste güncellenmeye devam edecek.

Comments

Bu Hafta En Çok Okunanlar

To Top