HABER

2018’de Call of Duty: Black Ops 4 Geliyor

2018 yılında, yeni Call of Duty oyunu Black Ops 4 olacak ve oyun Nintendo Switch’e de gelebilir.

Öncelikle, Multiplayer First tarafından bildirildiği üzere, Marcus Sellars, daha önce yayınlanmamış bazı bilgileri biz değerli oyunseverlere aktardı. Örneğin, Dark Souls ve Nintendo Labo’nun Switch için geleceği resmi olarak açıklanmadan önce Sellars tarafından açıklanmıştı. Bu yüzden, yazının devamında okuyacaklarınızın gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek.

Sellars, Twitter hesabında, bu yılın Call of Duty oyununun Black Ops 4 olacağını açıkladı. Ayrıca Sallers, bu yeni Call of Duty’de, Advanced Warfare stili jetpack’lerin olmadığını ifade eden, “çizmeler yerde” cümlesini kullandı ve oyunun Switch sürümünde, HD rumble ile hareket kontrollerinin (motion controls) benzersiz özelliklerini destekleyeceğini söyledi.

 

Diğer yandan, Ghosts oyunundan sonra piyasaya sürülen ve uzay temasını barındıran tüm Call of Duty oyunları, oyuncular tarafından pek sevilmemişti. Ancak, son jenerasyonun geçen yılki oyunu Call of Duty: World War II’nin piyasaya sürülmesi belli bir miktardaki Call of Duty hayranını tekrar bu seriye bağlamayı başardı. Şimdi ise, Call of Duty: Black Ops 4’ün piyasaya sürüleceğinin açıklanması ve jetpack’lerin olmayacağını ifade eden “çizmeler yerde” ifadesi ile Black Ops 1 ve 2’de olduğu gibi tekrardan uzaydan uzak ancak dünyamıza yakın bir oyunu göreceğimizi öğrenmek, eminim ki bizler gibi sizlerin de heyecanlanmasına sebep oldu.

Ayrıca, geçmişten günümüze Call of Duty geliştiricileri olan Treyarch, Infinity Ward ve Sledgehammer Games’in sırayla Call of Duty oyunu geliştirdiğini bilmemizden dolayı, bu yıl Treyarch yani Black Ops serisinin geliştiricisinin sırası olduğunu bildiğimize göre, bu bilgilerin doğru olma ihtimali aşırı yüksek diyebiliriz.

Son olarak, Call of Duty 4: Modern Warfare’ı X-Fire döneminde 15.000 saat civarında oynamış ve diğer Call of Duty oyunlarını da bi o kadar oynamış Call of Duty hayranı olarak, tıpkı Modern Warfare’da olduğu gibi modern dönemi konu alan ancak uzayı karıştırmayan bir Black Ops 4 oyununu oynamak için sabırsızlanıyorum!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı