HABER

NBA Live 18’in Çıkış Tarihi ve Kapak Yıldızı Belli Oldu

NBA Live 18’in kapak yıldızı Houston Rockets ekibinin şutör gardı!

EA Sports, basketbol oyunu serisinin bu yılki oyunu olan NBA Live 18’in çıkış tarihi ve kapak yıldızını resmi olarak duyurdu. Profesyonel basketbol oyunu, 15 Eylül’de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun demosu ise şu andan itibaren her iki platformda da oyunculara sunulmuş durumda.

Kapak yıldızına gelirsek eğer, Houston Rockets ekibinin şutör gard / oyun kurucu rolünde bulunan oyuncusu James Harden bu seneki kapak yıldızı oluyor. Harden ilk defa NBA Live serisinin bir oyunda kapak yıldızı olarak karşımıza çıkıyor ancak, NBA 2K16’nın kapağını Steph Curry ile geçtiğimiz yıl paylaşmıştı. Bu yüzden bu yıldızın büyük bir basketbol oyununun kapağında görmek bizi şaşırtmadı.

NBA Live 18’in demosu ise Golden State Warriors ile Cleveland Cavaliers ekiplerinin NBA Finalleri’nde ki bir rövanş maçını oynamanıza imkan sunuyor. Buna ek olarak, oyunun popüler modu olan The One’ın giriş bölümü The Rise’ı oynamanıza da imkan sağlamaktadır. Ayrıca, Demo üzerinde yer alan ilerlemenizi oyunun tam versiyonuna aktarabileceksiniz. Son olarak, Demo için “özel kurallar, ödüller ve karakterler”in sunulduğu sınırlı süre içerisinde canlı etkinlikler gerçekleştirilecek.

NBA 2K18 tarafında ise kapak yıldızı Kyrie Irving olarak belirlenmiş durumda ve 2K Games’in basketbol oyunu 19 Eylül’de oyunculara sunulacak.

EN GÜNCEL OYUN HABERLERİ İÇİN SİTEMİZİ TAKİP EDİN!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı