HABER

Destiny 2’nin PC Beta Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Destiny 2’nin PlayStation 4 ve Xbox One betası geçtiğimiz günlerde resmi olarak tamamlandı. Konsol oyuncuları Destiny 2 test etme fırsatı yakalayarak oyun hakkında fikir sahibi olabildiler ancak PC tarafındaki oyuncular hâlâ bu deneyimi tadabilmiş değil. Neyse ki oyunun geliştiricisi Bungie, PC oyuncularının beta sürüme erişeceği tarihi ve sahip olması gerektiği sistem gereksinimlerini duyurdu.

Destiny 2 PC Beta Tarihleri

  • Erken Erişim: 28 Ağustos
  • Açık Beta: 29 Ağustos
  • Beta Bitişi: 31 Ağustos

Eğer oyunun PC platformu için ön siparişini verdiyseniz, erken erişim kodu kazanmış olacaksınız.

Destiny 2’yi ön sipariş ile satın aldıysanız, Erken Erişim kodu alacaksınız! Hesabınızı betadan önce hazırlamak için ise aşağıdaki adımları takip edin.

  • Bungie.net’e giriş yapın: Blizzard hesabınızın, PlayStation hesabınızın veya Xbox Live hesabınızın kimlik bilgilerini kullanarak Bungie.net üzerinden bir hesap oluşturun veya hesabınız varsa oturum açın. (Blizzard hesabının Bungie ile ne alakası var diyorsanız buraya tıklayarak Blizzard ile Bungie arasındaki bağlantı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.)
  • Ön Sipariş Erken Erişim Kodunu Kullanmak: Bungie.net/redeem sayfasına ulaşın ve perakendeci tarafından sağlanan Destiny 2 Erken Erişim Beta Kodunuzu girin.

Eğer bir PC oyuncusuysanız zaten kendi bilgisayar özelliklerinizi biliyorsunuzdur. Aşağıda yer alan sistem gereksinimleri kısmını inceleyerek bilgisayarınızın oyunu çalıştırıp çalıştırmayacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, Bungie sistemini güncelleyecek oyuncular için piyasada güncel olarak bulundurulan donanımlar ile ilgili de öneride bulunmuş. Öneriyi dikkate alarak Destiny 2 hayranları bilgisayarlarına yeni donanım alabilirler.

Önerilen Sistem Özellikleri
CPU – İşlemci
Intel – Core i5-2400
AMD – Ryzen R5 1600X
GPU – Ekran Kartı
Nvidia – GeForce GTX 970
AMD – Radeon R9 390
RAM – Bellek
8GB
Minimum Sistem Özellikleri
CPU – İşlemci
Intel – Core i3-3250
AMD – FX-4350
GPU – Ekran Kartı
Nvidia – GeForce GTX 660 2GB
AMD – Radeon HD 7850 2GB
RAM – Bellek
6GB
Eğer bilgisayarınızda bir takım değişiklikler yapacaksanız aşağıdaki bilgilere göz atın. Bungie tarafından paylaşılan bu bilgiler oyunu oynamak istediğiniz düzeye göre önerilmiş donanımlardır.
Önerilen
CPU – İşlemci – Intel Core i5-7400
GPU – Ekran Kartı – Nvidia GeForce GTX 1060 6GB
Minimum 
CPU – İşlemci – Intel Pentium G4560
GPU – Ekran Kartı – Nvidia GeForce GTX 1050 2GB
Bungie Etkinlik Bilgisayarı
CPU – İşlemci – Intel i7-7700k
GPU – Ekran Kartı – Nvidia GeForce GTX 1080Ti 11GB
Son olarak Destiny 2, PlayStation 4 ve Xbox One için 6 Eylül‘de, PC için ise 24 Ekim‘de piyasadaki yerini alacak.

EN GÜNCEL OYUN HABERLERİ İÇİN SİTEMİZİ TAKİP EDİN!

Yorumlar

SON HAFTANIN POPÜLER HABERLERİ

Yukarı